Skip links

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen tüm soruları sizin için derledik

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ürünlerimizde geri dönüştürülebilir materyallerin kullanımına öncelik veriyoruz. Örneğin, ürünlerimizin kullanım ömrünün sona ermesi durumunda, mümkün olduğunca parçaların ayrıştırılabilir olmasını sağlıyoruz. Bu sayede, geri dönüşüm sürecine katkıda bulunarak kaynakların verimli kullanılmasını destekliyoruz. Geri dönüşüm odaklı üretim politikalarımızı sürekli olarak gözden geçirerek, çevresel etkimizi azaltmaya ve sürdürülebilirlik yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Propysalford akıllı bank ürün ve çeşitlerinin hepsi, gücü Güneş Panelleri kullanarak sağlamaktadır. Güneş Panelleri ile sağlanan güç, sensörleri, reklam panolarını, ücretsiz Wi-Fi'yi, şarj istasyonlarını aktif bir şekilde kullanıma sunmaktadır. Bu nedenle hiçbir karbon ayak izi yoktur.

Ürünlerimizin fiyatları malzeme maliyetleri, üretim süreci ve opsiyonel özellikler gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca Ar-Ge çalışmaları, teknolojik gelişmeler ve yenilikçi ürün tasarımları gibi unsurlar, ürünlerin maliyetlerinde ve dolayısıyla fiyatlarında değişikliklere neden olabilir.

Evet, ürünlerimiz için farklı renk seçenekleri sunmaktayız.

Tüm ürünlerimiz için 2 yıl garanti sunmaktayız.

Kredi kartı, banka havalesi ve online ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasına gidebilirsiniz.